Melisa-Atdhe, një takim rrëfimesh të forta personale - Përputhen, 20 Janar 2021

Datum objavljivanja: 20. Sij 2021.
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRwiki Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari

 • Atdheu me I bukuri

 • Bravo

 • 40:43 Si me kshyr "Shqiptaret per shqiptaret "

 • Melisen as kfori as nato as muri kinez asgje nuk e mundet me ndal per puthje dhe perqafime i thyen te gjitha i keput me pranga me gjitha se nuk rri dot,kush ti del para e han si luani mishin 😂😂😂😂

 • TEAS SJU DUKEN TE SINQERTE 😂😂😂😂😂SE TEA ESHT AQ SHUM E SINQERTE SA QE DRIDHET TOKA KUR FOL ZONJA GENJESHTARE TEA 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂😂😂 FEMER PA FIJE KARAKTERI DHE TURPI!!! PO U KAPE ME PRESH NE DORE MOJ GENJESHTARE TEA.. A STE VJEN TURP PAK QE TE TALLESH ME SHIKUESIT E TU?? SE UN SJAM SHIKUESI YT, SHYQYR ZOTIT SE DOT ISHA AKOMA ME SHUM I ACARUAR.. NDOSHTA BALONI TI KA PRISH HORMONET 😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂

 • MELISA EDHE ATDHEUN E MASHTROJ.. ARIAN KONOMI E DI PER CKA E KAM FJALEN.. MELISA ME TRUP NE TAKIM ME ATDHEUN, ME MEND TE ANDI "ANDI GENJESHTARI JO DJALI I RI" PO VEPRISTI NA U BE VIKTIME NE KET RAST😂😂😂😂😂😂😂 MELISEN AS SI SHOQE SDO DOJA TA SHOH.. MASHTRUSE DHE GENJESHTARE NJEJT SI TEA!!

 • MELISA NATYRISHT QE KA LUAJTUR.. DEL ME ATDHEUN NE TAKIM, KURSE KA LIDHJE SERIOZE ME ANDIN 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ CKA JAN KTA FEMRA?? UN KAM QENE ME GJERMANE I MARTUAR 13 VJET, POR KSI FEMRA FALCO AS QE MUNDESH TI IMAGJINOJSH NE GJERMANI.. DHE JOOO NUK U NDAJTA NGA GRUAJA IME, POR AJO HUMBI JETEN NE AKSIDENT.. DOJA TE MARTOJA NJE SHQIPTARE, POR KUR I SHOH KTA AKTORET ME HUMBIN SHPRESAT.. KURRE SDO E DOJA NJE FEMER TE TILLE.. SI KJO MELISA DHE SHUM FLLIQESIRA TJERA..

 • Atdhe melisa jeni cift shum j bukur brabo ju uroj cift te dyve😊😊😊

 • Atdheu LEGJENDA 👌👌👌💪🏽💪🏽💪🏽

 • nje duartrokitje per atdheun...

 • Surrati i Anes ne min e 40 kur flet Melisa : "C'na merziten keto shenjtoret"!😅

 • Atdheun e pritem me krahe hapur por na doli "tradhetor". U be ky emisioni: "Bir Selman i nenes ke te qaj me pare".

 • hrwiki.info/plane/video/jsF9qqjbnZ-qqKA&feature=share&fbclid=IwAR2XeKxK33NmLaAgm5PY55M7rgeX5cnIGW4V5-hT0L-SCuUJ8F9qkdJRuzo

 • hrwiki.info/plane/video/jsSxvNKujYR8vaQ&feature=share&fbclid=IwAR0qCNchZSTM4vENTSHkUk4Ub7qF6mB6WgRx5FCBtnDYNUoZ4GWowxBxWTw

 • t'qi***a portokallin para ktyre

  • phaaaa kjo Tea , pse rrii aty oj vajze , opinioniste ?

 • kuku qfare frizure Atdheu 🤣🤣

 • 39:59 shikimi i Anes i thote te gjitha 🤣🤣🤣

 • Melisa shume e pabesueshme.. Pjeset "historis" se saj nuk besohet ne krahasim te sjelljeve qe ben ajo ndaj te tjerave🤣🤣🤣🤮🤮keshtu qe e kalova shpejt historine e saj dje doja vetem Komentet e Arjanit 🤣

 • nga vetja - Bora; Dola nga vetja - Fatjoni & Co. Pffff....

 • Vari boren ky emision.

 • Si i ngren turinjet Anna o dio fai schiffo o Ana

 • Na u bet bajat me Kodra MOL dhe Acai on na e shpifit🤔🤔😐

 • From perputhen to me zemer te hapur 🤣

 • Se ca thu moj melisa drr drr bjeri anej bjeri knej😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️spo te kpt leje mo bora bo si e prekur hahahahahah

 • O zoooot plere Melisa ordinere ai tall menderen me ty te vjothe te fun per k.......,plere ordinere mbylle ate koje se e ke dhume te shumtut kur fler bravo bravo Mevli je djalë florinme norma mos u merr me ato dy bucat e kucka sdo te thote te jsh e nershme ne e virgjer po je buce si person o Sindi se at gjome kevper vete po sje femer haroje

  • nga vetja - Bora; Dola nga vetja - Fatjoni & Co. Pffff....

 • MELISA si grate tek seriali VIKINGS me ate veshje.😮 LAGERTA i vjen anash Melises tone🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • shikoni të vërtetën në këtë video hrwiki.info/plane/video/iKWRma_ScIBn1HI

 • So Ana is no longer dating him? Can someone explain the concept of the show to me. 💀 I love Melissa but she’s been on dates with all of them damn 😭

 • phaaaa kjo Tea , pse rrii aty oj vajze , opinioniste ?

 • Melisa-bullizmi sic i ndodhi Ledjanes😳 A nuk ishe ti qe e bullizoje?!-Per cudi nuk te besoj aspak

 • Atdheu : Ti melisa kam pershtypjen qe je shum Besnike, Melisa : Zgjedh Andin ....

 • Nje pyetje kisha un: Mir qe atdheu unprek Se kishte humb njeriun e dashur por melisa per car qau, per Ca u prek?

 • Nderkoh Sindi: VK ATDHEU Nuk Po Ma Var Mo PO I GJUHEM MURATIT NA DEL NAJ KAFE FALAS

 • ajo muzika ne takimin e dyt si e ka emrin

 • 2:50 "sencal kapimi" left the chat🤣

 • po ato tostet pse ja hoqen pa ingren

 • kjo sindi m mek fare haahah

 • 0

 • Kjo Melisa kopjon se qfare ben Atdheu.Atdheu u prek pastaj Melisa ben te njejten gje dhe me shume eshte nje genjeshtare shum e madhe mua mu duket se ana1 eshte me e mire se Melisa.😒

 • Hiqeni atdheun nga programi ju lutem,eshte mashtrues,genjen me shume se te gjithe,e rri urte si skuth.e puthi anen ne buze,mire beri qe e puthi,por te largohet,nuk ka lezet me qe te vazhoje .puthja ne buze eshte vetem per ciftet ,jo per shoqet,kojshite ,e motrat.se kete program e shohin e femij te rinj,e marrin shembull te keq te atdheu,se do rriten me mendimin se eshte ok me puth ne buze te gjithe. Keshtu qe ik atdhe te lutem se ti as sdi me fol,je si ne filmat me mr bean.

 • 👇🏻 Sa her Bora ka thene “Absolutisht”

 • Sa mire qe qenka larguar Fatjoni se asnjera vajz nuk ka qene per te aty , shpresoj ta gjeje vajzen fatlume ne te ardhmen sepse eshte nje djale floro dhe meriton me te miren.

 • T pakten rregullohu icik n takim kur del mij melisa se na trembe dh mos mbaj rrobat nga takimi n studio 😂😂

 • Meliss dhe bora flasin per bullizim Dhe e bullizuan me lediijanen e keni bere dhe te qaj sa keq per juve ju dyja nuk duhet te flisni per kete kur ju vet bullizioni

 • Kto qe na tregoj melisa per bullizmin ishin si ato fjalimet e nard nokes ne parlament o zot

 • Atdheja shum king o

 • Kejt qito qikat nkar i kisha qu per boren

 • O zot o zot cfar Aktrimi 😯😯😯😯 Atedhe - Melisa 😯😯😯skam fjal...

 • Po Po Melisa „ dhun fizike „ qata edhe ti i ben ne studio dhun fizike me vajzat

 • Po pse jeni kaq antipatika gjith ju aty ?sa fillon nje pelqim mes dy çifteve patjeter tjua tollovitni koken ncncnc

 • Moj bora na ke ca trapin me kto reklamat

 • Like nese je duke lexuar komentet njekohsisht duke e shikuar takimin

 • Melisa qto kohet e fundit eshte bo si jozofina topalli dikur 😂😂

 • Ore po ky Almendi akoma nuk i ka marr followersat qe rrin te Perputhen

 • Se di pse por kam nevoj ti jap cmimin Teas si "vajza me e shtirur " .. Tea tqr po ik nga studio se gjithe ai ndricimi qe ke pas ne fillim do te te kthehet ne ndryshk

 • Se di cila eshte me femer , Melisa apo Atdheu 😂😂! Duken si du femra super sexy 😂

 • He moj lisa oj e leveritur ca te ngeli mangut pa ba me atdheun vetem dysheku ik e flliqur

 • Melisa sla kend pa perqafu e ngushllu

 • Kjo bora shum trape

 • Meshkuj pa pik burrnie pa pik sedre, nejse kot dhe un ,se po tkishin seder e burrni nuk do ishin aty tu i propozu baxhellave, meshkuj me vath, po mir mo burr a mba burri vath?burra grash

 • Një koment Lediana tregohu e zgjuar dhe e vëmëndëshme lëri ato të tjerat dhe shiko zemërën më duket se zgjedhja për mevlanin është e zgjuar dhe e drejtë jepi frymë dhe jetë njëri tjetërit ndiq shëmbullin e teas dhe haroi të tjerët zoti ta bëftë rugën e dardhë dhe të gëzueshme

 • Fationi ka qen me i miri

 • Melisa dhe Bora dy personat me bullizues te emisionit po qajne per bullizem WTF

 • Sa e bkr ana sot

 • Kur kjo Melisa puth kryqin...!!! qe ka ne varse, sa her I duket sikur situate eshte ne favorin e saj, te hap barkun .... Pse Shqiptaret bejne sikur kan dal te gjith nga kurrizi I Jesus krishtit 🤦‍♀️🤔

 • Si mendoni melisa me atdheun shkoin bashk mendimi I'm esht Jo po mendimi juaj

 • ANDI "DJALI I RI NGA KOSOVA" NE CDO PIKPAMJE ESHT SE PAKU 1000 HER ME I MIRE SE ATDHEU!! SHPRESOJ QE MOS NDRSHON PASI TE BEHET I FAMSHEM.. AJO FEMRA QE FLET ATDHEU NGA EUROPA, PASI E KA KUPTUAR KUSH ESHT ATDHEU NATYRISHT QE I ESHT LARGUAR.. ATDHEU VETEM FJALE BOSH!!! VEPRA 00000

 • EDHE UN JAM BULLARIZUAR NE SHKOLLE NE GJERMANI.. ISHA ME I RRITURI ME SHTAT NE KLASE DHE DISA HER I KAM RRAHUR SA KAM MUNDUR TE TJERET.. NE KLASE TE 9 ARRITA QE EDHE ARSIMTARIN TE RAH.. A QUHET KJO BULLIZEM KUNDER MEJE 😂😂😂😂SBEJ SHAKA POR PER ZOTIN CDO FJALE ESHT E SINQERTE.. VETEM NJE GJE SESHT E VERTET.. UN I BULLIZOJA TE TJERET 😂😂😂FUND I FUNDIT PSE JO... DOJA TJU TREGOJA SE NA SHQIPTARET KEMI ME SHUM ZEMER PER TRIMERI.. ISHA I VETMI SHQIPTAR NE SHKOLLE, POR KISHA NJE SHOK ZEMRE NGA SERBIA.. QE AKOMA JEMI SHOK..CE 20 VJET!!

 • Nje aktor nje drolj nuk shkoni lejini kyo dokra

 • Ma vk se kjo melisa sgjen mo perputhen

  • @Kledisa Mehmeti ca do te thot kjo se jom me fat lol

 • Arjan konomi eshte me i mir ne ate studjo

 • Kot fare

 • Si i ben buzet kjo Bora kur gjoja qan 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤯🤯🤯

 • Gjynah per cfare ka kaluar Melisa po te ishte e vertet! Pse kete moment televizive ka prit kjo per ta deklaruar kete gje! Un nuk e besoj asnje fjale

 • Kam qare dhe une per Melisen o zot histoti e dgimnshme

 • jebga veriut

 • u paragjykuan nmasivitiet per Bullizmin ndaj Ledjanes dhe Ols fenomenja perdori veglat e veta duke pergatitur nje puntat kundra bullizmit . 😂😂 fuckin ridiculous

 • E para eshte melissa per bullisem

 • Shum shpejt ka per tu mbyllur ky emision se jan sosur rrenat e mashtrimet veq rreklama rrin te ba ajo bora kret biznes 22 orë hala 1 milion a para do ditesh per 12-14 kalojka 1 milion

 • Melisa prap mos harro bre se te hiku. Haaaaa

 • EC Melis mere mretin mos ta ni per asnji Car thot se ke gjet njeriun e duhur

 • Je kaq i pa vler .Atdhe. Sa qe nuk di se qfarvthu .turp tju vije te kesh per kras nje vajz si Sindi asht nder .o.Atdhe .po ti shko ke melisa se nilloj jeni

 • Paske heq shum keq melisa ne rini 😂

 • Ky takimi i sotem mu duk si dhoma e rrefimit ne big brother😂

 • Per telenovela nuk ja them ne 😒

 • tea je shume k A r E

 • A kan me duket mua apo bora e kishte vesh dhe nje her kte vjeshjen 🤔

 • Bora ti hangsha buzet po e embël je

 • Kodrramol pa recet.😄😄😄

 • Nuk besoj se Melisa ka pas Mobbing me ate qe i beri Ledianes e te gjith ato ne Studio e poshtrun shum me erdhi keq por ske nevoj per ato lot krokodilli vajz mendjeleht Po kjo eshte cmimi i fames te poshtroesh te shesish veten ja mir me then

 • Nuk shikohet ma ky emision pa fatjonin ju jeni kriminela

 • Me I bardh turki se KY atdheu. O perzi puna edhe taf burgia ka Ken shqiptar hahahahahahahahha

 • 🉐️🈶️🈲️🈷️🈹️🈯️

 • Nuk jam e sigurt a eshte Melisa apo Arjoni sepse nuk kuptova asgje. 😂 keshtu kur nuk meson mire po i hi skenarit nga fundi

 • A mund ti thot dikush Arianit se thuhet "bashkbiSedim" dhe jo "bashkbiZedim". Faliminderit

 • Pse se hiqni kete Tean se na çau trapin. Ça do ajo aty. Ka mbaru pune. Na bo the si e zgjuar

 • JU FALEMENDEROI PER GJITH SUPORTIN QE KAM MAR PREJ JUSH QE ME KENI BER TE NDIEM ME MIR❤ JU DUA SHUME ❤❤

 • Esht bere nje emision pa lidhje c'do gje bohet per te reklamuar " acaj one, presha lesha..." dhe te gjithe konkurentet tani qe Jane bere " te njohur " u duket vetja kushedi se kush jan dhe shtiren te gjith duke aktruar, esht evidenteeeeeeee ( nuk din as te aktrojn) Skan ca te shpikin ma dhe ja futin koti.

 • Milisa je e ambel je e drejt per drejt nuk hiqesh si ato te tjerat qe thom ne jemi te ndersheme bravo melisa je me e mira

 • Melisa je me e mira dhe vaxhdoni mos e lini te iki se jeni shum cifti bukur jeni per njerin tjeterin