Ana “mësyn” në studio, shfaqet në Top Channel pa njoftuar askënd - Përputhen, 24 Nëntor 2020

Datum objavljivanja: 24. Stu 2020.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRwiki Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari

 • Fake just Fake

 • mos t pelqej shum vetja mos u genje shume se ndoshta je e bukur se tjeret ta rrasin prasin n b.th kshu qe mos perpelit shume mk mk mk ok se sje as i pik e bukur me e bukur eshte Melisa per at pune

 • ana k.v dukesh shume qe nga zeri

 • Mevlani: Qa te pelqen tek karakteri i anes Arjoni: Me pelqen qe me pelqeu mua per pamjen time sepse eshte nje plus

 • A jam e vetmja qe kam prekur SKIP takimin dhe Arjonin ?!

 • Kush nga ju e verejti fatjonin duke qeshur kur hyri Ana

 • Ana dhe jugoret jan te mbyllur, dhe ti shum e pa kulture qe ke mendime te tilla

 • Tea e neveritshme

 • Garderoba e Bores shum e dobet- sikur e vesh gjyshja

 • TI ANA 1 SKE PLANE??? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂U PA SA PLANE KA PAS ANA 1.. AKTORJA AMATERE NR 1 QE SHKON SHTRAT E NE SHTRAT

 • Pse lejoni ket Genjeshtare ne Emision??? Bravo Arjonit 👍👍👍👍👍kjo Femer i shkoj ne shtrat, Kurse Arjoni e zhduki nga Perputhen.. Yes 👍👍👍👍👍

 • ARJON PSIKOPATI BERI NJE VEPER QE DUHET VLERSUAR NE MAKSIMUM.. E NXORI NGA EMISIONI GENJESHTAREN DHE AKTOREN AMATERE ANEN 1👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Ridiculous A eshte qesharake une mendoj jo

 • Anes idoli boja mori ne qafe edhe Arjonin

 • .

 • Shkruani.mir.se.spo.kuptoheni

 • Je vajza me injorante

 • Ka qen tu fshi shpin kjo ana si e shikoj arjoni hahaha dhe fustanin po aq e keqe sa je vet

 • Μεξρ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ ❤️💝

 • Η ευ ηρ βρητ βρητ βρητ Ν ευ ηρ 💝❤️

 • Μεξρ Ν ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ ξρη βρητ βρητ βρητ Ν ευ η ντητ ντητ μ ευ ηρ ❤️💝

 • ❤️Μάης η ε ηρ β ε ηρ

 • 💋☝️💋💍♥️🤕👐🙌🖕💝✌️👌🙆‍♂️👍❤️👆👙🙏☝️👇😂😘😅💪🖐️👃💕🤭😍😎🥰😍🖕👆🖕👆🖕👇🖕👆👇🙏👇🖕👆✍️🙏👉🙆‍♂️💝💋❤️💘💝💖❤️👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨

 • Ξεξτ Ν ευ ηρ ξρη ξρη ξρη β Ρ ηρ η ευ ηρ β Ρ νηε βρητ η ευ ηρ βρη βρητ βρητ βρητ Ν ευ θέμα ξρη βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ντητ ξευ βρητ βρητ βρητ ξρη βρητ βρητ βρητ

 • ❤️👆👙🙏👇☝️🖕💝✌️👌💋🙆‍♂️❤️👆👆👙🙏👇☝️🖕💝✌️👌💋🙆‍♂️👍🙌👐🤕♥️💍💋

 • Ξεξτ Ν ευ ηρ β Ρ ηρ η ευ ηρ μεξρ Ν ευ ηρ ξρη βρητ η ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ η ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ ξρη βρητ βρξ η ευ ηρ βρη

 • 38:28 arjoni :fakti qe mua me ka zgjedh që jo vetem që por që hahaha kuptohet dmth

 • Oooo Mevlan mos vdeksh kurr 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • BORA: TOPI ESHTE I IMI PENALLTINE DO E GJUAJ UNE. AQ ME TEPER QE JE EDHE VERIOR DHE JUVE U KEMI VETEM FORMALISHT SE SE PROGRAMIN E KRMI PER TE PROMOVUAR NJEREZIT TANE QE I KEMI ANDEJ NGA ANET TONA . E MORE VESH ARJON NDORYSHE TE PERJASHTIJME. E PE CI BEME TROPOJANES PER NJE FJALE GOJE KUNDER VAJZES TONE? MJAFT E KE QE TE MBAJME KETU. CKUJTIN TI ARJON SE SE PREJ VERTETI KONKURENT? JU JENI OBJEKTET E EKSPERIMENTIT TE THESDHJAMIT TE QUAJTUR TEA TREZERESI.

 • He’s really funny.

 • m ka prek ne shpirt kto fjale: "Bora un nuk ashtu apo jo qe"

 • m ka prek ne shpirt kto fjale: "Bora un nuk ashtu apo jo qe"

 • О чём они разговаривают??🤔🤔🤔

  • I have to say, this was a really good one!

 • Fjorela u pezulla për vonesën, Ana nuk vjen fare një ditë, vjen ditën e dytë me vonesë... Ça jan kto skenaresh ?

  • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

 • Si t’ja kishte fut nje nga djemët nje shpull njeres nga vajzat, jam e sigurt qe menjehere do te ishte perjashtuar direkt. Pse nuk perjashtohet Ana 1? Ajo perfori dhune, pikë!

 • Ana nderprit urgjent acai one se je ber si dordolec, ta them boterisht.

  • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

 • Abababa keni degradu krejt si tv ......

  • Ana je bere shume e bukur sot i lovve purple

 • Sindi te lutem beje make up-in me te lehte sepse e tepron shume me tonalitetin e erret, dhe hiqi qafe kto teminat se nuk te shkojne aspak.

  • * Askush * Fatjoni: Per nje plleeeeem

 • (Mesyn) te shkerdhefte kina pragun..pse nuk shkruan ne Shqip

 • Histori kurvash , degjenerim i shoqeris shqiptare, njerez pa pik vlere dhe morale pfff

 • Kur flet Arjoni neuronet e mia duan te bejne vetvrasje 😩

  • 1 milion klikime se u fut ana nestudio

 • Hahhahahahhahahhahaha vdiqa mme pelqen nga ana fizike gjoksi

 • Aty ne ate emisjon as nje vajz nuk javlen te zgjillet mor cuna por mereni kembet e hikeni nga aty mos umereni me rrota kurvesh qe cdo dit del nga nje dashnor nga ata🙈

 • 22:19 Efektet e Acai One

 • Kur flet Arjoni neuronet e mia duan te bejne vetvrasje 😩

 • Askush: Arjoni: Vetem qe, jo vetem qe por qe🤦🏻‍♀️ *Gjuha Shqipe dhe Google Translate left the chat**😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Ana je bere shume e bukur sot i lovve purple

 • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

  • Ja çfarë ben Presioni , po deshe mos u kthe se nga perputhen kalon në emisionin shifemi në gjyq 🤣🤣🤣

 • Mojana moj zhabe

  • shku aty ne kopsht zollogjik pff pff turb jubkoft

 • O arjon o barbon 😂😂

 • Si burr je o ana e para fiks e ka Arjani sje nkafe ti moj idjote ju ra ju tkeni koh telezivive ju

  • Arjoni: jo nuk eshte se po ashtu po si ta them e kshu e ishte nje moment qe u desh e eshte ashtu si ne studio

 • www.freeextraalb.com/2020/11/26/imagenomic-realgrain-2-1-2-build-2122-latest-2020/?amp

 • * Askush * Fatjoni: Per nje plleeeeem

 • Anaaaaaa dashuriiiiiiii❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Ooo Ana sa e mire krejt si Nora Istrefi

 • 1 milion klikime se u fut ana nestudio

 • bora je shum simpatike ne kte episod😊

 • A jam i vetmi qe shikoj 50 minuta perputhen edhe shikoj 1 ore e gjys komentet pastaj 😂😂

 • Oh h oh us uiighug uf

 • s

 • mor kjo Ana 2 me ka suprizuar sot, bravo.

  • Ana dhe arjoni mir qe nuk jan nga Korca e nga fieri se do i kishin futur nje te dhjeri

 • Dreams don't have expiration dates,keep going ❣️ 🌟 hrwiki.info/plane/video/qNN7uamsan-Nt3Y

 • Ja çfarë ben Presioni , po deshe mos u kthe se nga perputhen kalon në emisionin shifemi në gjyq 🤣🤣🤣

 • Pf ubo bajat ky emisjon jo hima jo pota hi mani bre mos e flliqni deri do dit ushku shum mir tash jeni tu e dhi krejt jo luani jo tigri cili osht gomari majmuni ajeni per dashni ajeni shku aty ne kopsht zollogjik pff pff turb jubkoft

 • Ore qa thot ky erlindi vajza qe une kisha qier esht tea

 • Arjoni: jo nuk eshte se po ashtu po si ta them e kshu e ishte nje moment qe u desh e eshte ashtu si ne studio

 • Nga karakteri jot m'pelqen gjoksi thot arjoni😂😂🤣🤣🤦🏻‍♀️Me mekuu,ky esht perl😂

 • Kto i regjistrokan 2 puntata ne nje dit te gjitha gocat e kan njejt makeupin me pak ndryshime floket i kam analizu , i know i dont have a life😜😂

 • Aaahxhxtcubte

 • Kush me tregon ndonjë faqe memesh me kto thenjet e Arjonit, ky boti më mek fare 😂

 • Kush se ka shiku iq takim e arjanit edhe anes po e keni shiku veq kur ka hy ana e ki gjona😴😂😂😂

 • Qfar karakteri t pelqen te nje femer Arjon Gjoksii 🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Qr kur u bo kjo sorra me paragjyku verioret 🤦🏻‍♂️

 • kur flet ana 2 sikur po tregon nai histori horror 🥶😱😱🤣🤣

 • ca po thun ti mer

 • Ana dhe arjoni mir qe nuk jan nga Korca e nga fieri se do i kishin futur nje te dhjeri

 • Ky Arjoni i shkaterroj Q 😂😂😂😂😂😂

 • Bobo sa acaruese kjo ana 2

 • Jugoret i trajtojne femrat si princesha. I çojne direkt per Itali. 😂

 • Kte Anen qe vjen papritur pa njoftuar njeri , ca i duket vetja ksaj sikur ca eshte po kopjon Uomini&Donne ne italy Kopjace asgje me shume,dhe shume fallco komplet.

 • 🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Sindi me ato vetulla e virgjer do ngelesh

 • gjith dita e programuar dmth qe gjitha kjo esht skenar

 • hrwiki.info/plane/video/jtNxvqbbaYtq0KA

 • Po kjo plera ..injorante femer

 • Ana1 ket model flokësh e paske rujt dhe për sot

 • Askush= Arjoni=çë po cë.Mos ta diskutojm!

 • O arjon shtyp freksionin se e dogje fare 🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Cfare tha ky qe zgjodhi tean, vajza qe kisha ****🤣🤣🤣🤣

 • Ana ; nuk kam ne mend ta lëroj kte karrige ,,ta liroj jo ta lëroj 😅😅😅😘

 • Sindi si grrua e vogel

 • Mevlani duhet te ishte perputhur me Sindin per mendimin tim

 • Gjat gjith takimit syt e arjonit te fiksuar te gjoksi Anes🤮🤮shum I shpifur

 • Ξευ ξρη ξςη ξεξτ ξευ ξρη ξρη ξεξτ μεη μεη ξρη ξευ ξεξτ μεη μεη ξρη ξευ ξεξτ μεη ξεξτ ξευ ξεξτ ξεξτ ξρη ξρη ξρη ξρη ξεξτ ξρη

 • Μεη μεη μεξρ μεη κει κευ ξευυ μεη ξξεγ κευ ήδη Κέιτ μξε κει μεη κει Κέιτ ήδη μρξγ ήδη κευ ήδη κει κευ ήδη ξευ ξεξτ ξευ ξεξτ ξεξτ ξευ ξευ μεη ήδη ήδη ξευ ξεξτ ήδη ξεξτ ξευ ξευ ξεξτ μεη ήδη ήδη ήδη ξεξτ ξρη ξρη ξευ έξη ξευ ξευ ξδ ήδη ξδ ξευ ξρη ξρη ξευ ήδη ξρη ξςη Ν μεη μεη ξρη ξευ ξρη ξρη ξευ ξςη ξε

 • Ana prap ja msho Fationit haahah 😂😂

 • O zot ju lutem mos e perdorni me fjalen boterish se nuk eshte fjale shqip dhe korrekte.. Nuk ka asnje kuptim kjo fjale na i shpifet shqipen.. Fjala e sakte shqip eshte nga te gjithe... Me duket sikur i ka kap te gjithe sindroma e arjonit qe zdi te shprehet te flase..mek mek...

 • Kjo Ana2 po m duket si Lolita Shum e zhvilluar

 • Amon nga e keni gjetur kete arjonin , as nuk di te shprehet , ana e pyet per karakterin dhe ai i thot qe me pelqen gjoksi yt pfff person pa lidhje

 • Olsa - Pse nuk erdhe te henen ? Anna 1 - Ashtu e ndjeva ashtu e bera