Top Channel Albania

Top Channel Albania Top Channel Albania

 • 30
 • 3,1 tis.
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Video

Komentari

 • O cowssd

 • Gozhda ka sherbyer per te mbajtur ndriqimin nga ata qe kane hyre me pare ne shpelle

 • Armando thot te verteten aty,te tjeret jane fallso

 • Oh KARAKURVE E NDYRE

 • ku do te bjer amund te me tregoni apo mdoket neitali

 • Sa bukur më të vërtetë shumë bukur përshëndetje nga Bulqiza 🇦🇱🙏🇦🇱🇦🇱

 • Hajde shqipeeee ...

 • Bravo zemer lart e me lart

 • Stela palidhje femen🤮

 • Po keshtu eshte ne secilin Shtet. Me Maska Vaksinat te gjitha masat mbrojt se. Spo mundem ta kuptoj Alfret Cakon qfar Opinione ka.. Kjo spo ndodh vetem ne Shqiperi

 • Cuna goca mos perhapni panik se as nje gjo ska per te ndodh zoti na ka ne dor krejdve ALLAH shpetoi njerzit nga cdo ligesir e keqe qe po ju vjen dhe ajo raket qe po trondit boten ishalla shperthen ne ndonje det ose oqean ALLAH na ruj krejtva amin 🙏🙏🙏🙏🙏

 • Jami ankuar qe malli kinez eshte i dobet😂

 • NUK E BESOJ SHUM LAR DO JEMI

 • ok....pak profesionizem nuk demton .per ju qe beni kete emision .As Gogen as Sezan nuk ka infuence ne pikturat e K.Dilos .

 • Komenti im i 1000

 • 1:6 ۞―i̳P̳h̳o̳n̳e̳ 1̳2̳ P̳r̳o̳ G̳i̳v̳e̳a̳w̳a̳y̳―۞ ➡️➡️️ 》》 hrwiki.info/plane/video/aJum3NaYqnJqxoo 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1620545812

 • Marin I Vetmi Gazetar Qe Punon Per Shqiperine Dhe Popullin Shqiptar Kudo Qe Jane .. Keta Kolleget Tjere Punojne Kunder Shqiperise Dhe Trojeve Shqiptare. Marin Legjend Na Krenohemi Me Ty.

 • Rri serioz Gilberta

 • Pse frisni popullin ooooo

 • Ah mor rryp pantollonash

 • Nolmk

 • Moj lindita ti ju ule ne preher oltit qa prisje ti Dhe pastaj thua me vodhi puthjenti ja dhe vet ate mundesi

 • Ate grua ku e ke o motr qir

 • 10 dryshksina per skrap rrethojne zemrimin e Britanikve

 • Spo kuptoj si Mevlani se kupton fallcitetin e Ledijanes ??

 • Aman se na kenaqet, Armandon beni bashk me prokuroren e shtetit. Iliri me kalin e bardhe tek pela e zezē!

 • Fallxhoria me emire ne shqiperi

 • Ledjana patjeter duhet me than qe e don mevlanin perderisa as mevlani nuk thot per ledjanen qe e don po vetem e kam pelqimin per ledjanen 🤔🤔🤔 🙄🙄🙄

 • Ishalla sbie ne shqiperi

 • Aman ku do bie kjo rraketa o zot na ruj

 • Ca I kthe kjo Aristela kembet keshtu si femij 2 muajsh

 • Rraketa u perplas ne oqeanin Indian

 • o bushat o gomar o nip komunisti o bir spiuni o legen o goje qelbur o bajge o i pa edukate yyyyeeeee ske turp byth shitur

 • ç'ka po thu or ti lum miku...! pa kopju s'ndertohet çifligu. me kopju ... asht njisoj si me thane, mos me pas kohe, mundesi e deshire me studju e me punu. por edhe klasen duhet me e kalu. edhe jeten me e jetu. tash po arrijm edhe me kuptu se pse s'funksionon demokrazia te ne, se nuk jena te afte, apo te sinqerte me e pranu, se nuk ashte edhe krejt kollaj me kopju

 • ❤️🇦🇱 Respekt të madhë për Donika Gërvalla 🇦🇱❤️🇦🇱

 • gjithe vajzat me pelqejne jane super ke djemt jo te gjithe bravo

 • O zot na ruaj😔

 • Ishalla Zoti na ndimohn amin

 • E o zot i madh edhe kjo na duhej pak kishim virusin ne po po na ardht lekundja deri ne shqpri o zot na ruaj 🙏

 • ke qen budalla shejton pak matrapaz kohen e enverit tashi ke met vetem budall

 • 😀😁😁

 • Ola I hate you

 • SHQIPE TEA ANA FJORELA

 • SSSSSSSSHHHHHHHHHHQQQQQQQQQQIIIIIIIIIIIIIIIIIIIPPPPPPEEEEEE TTTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAA FFFFFFFJJJJJJJJJOOOOOOORRRRRREEEEELLLLAAA

 • Kta te dy shkojn shume me njeri tjetrin

 • Me mbani se po bieeeeeee🤣🤣🤣

 • Partia demokratike eshte nje bordello me boss sali berishen!

 • Per mua ta jan popull ifsher pèr njè kohè tè gjatè pa ushshqim nga mèsymjet e ndonjè ushtrie te uaj. dhe kan vdekur nga uria nga koha egjatè pa ngrèn pa ujè se ka dhe fèmi.sa pèr qeramikèn ndoshta jan en ujè qe ikan mar me vete tè rastit per tè pie ujè femitè. koha eshtè nga skenderbeu dhe mè tei.jo kmunizmit fakt se çne femia aty brènda.

 • Murrizi eshte inteligjent,por fatkeqesisht,fodulliku e kthen ne GAMOR....

 • Më e çudtishmja është se ka déclaruar që është ehe Arssim-dhënës ... Shpresoj që Arssimtarët e tjerë Shqiptar të mos kenë (Formimin e Kulturën ) që ka ky se do të ishtë Turp Kombëtar ... e aq më tepër kur ka prezantuar edhe dossie një penale për sqarim ...Publikut ... pérssonalisht dyshoj në ato lloj provash që mund ti fabrikojnë me pak para për të qënë të bardhe para acouzave që u drejtohen ... Dhe diplloma e tij mund të jetë Fiktive ... se në Shqipëri bëhesh ... Pilot e Préssident pa kurrfarë dipllome ... Me një rrogë Arssimtari ...si mund të mendohet se possédon një Capital mbi 1.mil...Euro .. Ta shohin se mos i ka Bërë ato para në Bogota ... Bresil . Londër ...apo maleve të Shqipërisë me Bimë Medicinale si Hashashi ... hahaha njeri pa pérssonalitet e i RËNDOMTË ...

 • Duket si nje vend shume i mire per tu strehuar ne kohe luftrash mirpo menyra se si jane te vendosura eshtrat mendoj se ka te bej me kult fetar shume te vjeter.Nje analize e eshtrave mund te tregoj se a kane vdekur nga goditja . plumbi ose vdekje naturale dhe shume gjera tjera.

 • O kinez di do rakun 25 cm

 • Sikur qa asht tu na gjet ne kena kalu koronen le ma i lesh rrakete .Njat hall kan por gjithsesi kena Zotin e na run

 • po pra fero eshte vk

 • Jnbvb🤔🌟🌟🙏

 • Linda eshte njeri . .ajo don't nje person te afte per te nxjerre ne pah linden e brandished. . .Bravo. .!!

 • Resmiu eshte animator.Dhe e tha drejte qe pse nuk e ndihmojne.Po shef Renato i ka pak te liruara vidad.😶😶Mos me keqkuptoni.🤗🤗

 • bravo muslim do i mungosh atij parlamenti

 • Bravo Ilir !

 • 👍👍MEVLI💍💟💍LEDIJ 💟UN SE BESOJ SE JU ZDILNI BASHKU MERZITA SHUM POTASH JAM 100%, SOT ME KA ARDH NI LAJM SHUM I FORT I BESUSHEM JU ZEMRAT I KENI BASHK DASHURIJA E JUJ ASHHT ATOMIKE NATYRORE SMUNT TA LENDOJE AS KUSH DASHURIN E ZEMRS👑 MEVLI💟LEDIJ 👑ME RESPEKT NGA PRAHA👍👍

 • E kino boe shkenc dashurin

 • 2:46 ɪᴘʜᴏɴᴇ 12 ᴘʀᴏ ɢ.ɪ.ᴠ.ᴇ.ᴀ.ᴡ.ᴀ.ʏ ʙʏ ᴀᴘᴘʟᴇ ❤️😘 ..👍 Clickhere : hrwiki.info/plane/video/aJum3NaYqnJqxoo !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1 1620542072

 • Kush ja ka par hairin kinezve

 • Si ja futi gishtin ne sy ..fshiji syt dhe bam ahahha Takimi Akward sidomos pjesa e muzikes dhe puthja dhe reagimi i tij pas

 • Do i Dalí edhe ftyra blerimi se kush eshte

 • Kjbkjhkb🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

 • Rezi thote realitetin e hidhur ne Shqiperi

 • ?!

 • Shum Mir thot vlani nuk sjkojn hic se blerimi si babi sindi duket 15 vjece shum e mir

 • ARJAN po E TEPRO ME SINDIN.MUND ME QEN VAJZA JOTE SHUM PO BAN OFENDIME PSE ZBAN PER ATY VAJZAT TJERASHUM MA T PASJELLSHME JAN

 • Linda mund te jete e vuajtur po me Ilirin s'kane asgje te perbashket per me teper me duket shume fallco si femer edhe ai roli I viktimes e ben akoma me te padeshirueshme.

 • Steles ju paskan djeg baterit ska ndjenaj

 • O sindi o baxhell e vogel

 • O zottttt na shpeto🥺🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭

 • Tu.mashtru popullin demek se po' hetojm ,sa Mir ua bejn shqiptareve

 • Pupu i iku vlera Gilberts perfundoj me Josepen

 • Ola zhvishu edhe me qimin si me Muratin

 • OOOO BUSHAT ,,,,, PRANOJE SE SHOKET E TU JANE ME TE ZOTET SE JANE KYEMINISTRA , MINISTRA , KRYETAR BASHKISHE , E NUK TA KANE FAJIN SE TI MBETE "DORDOLEC" SE MA KEQ DO SHKOSH PO PRANOJE SE ME I FUNDIT NE SHOKET E BĹLOKUT

 • Po ti kishte vdekur fmia kti o te tier njerez kti zekthit turp turp te let flet gjepura

 • Kultura,edukata,mosha tregojne me se miri se kush eshte Lsi-ja Pd--ja. Gjuhe banditesh,rrugacesh nga ata ordineret se te shpalosesh arsimin dhe karrieren me gjuhen qe perdore ne komunikim direkt jane dy gjera shume larg njera tjetres. Ti ke bere karriere por ne kohen e zullumqareve Sali e Ilir se ajo gjuhe atyre u shkon per shtate. Polic.